3-Max


3-Max

3-MAX Nedir? Nasıl Çalışır?

Üç uygulamanın tek cihazda toplanmış halidir.Bu durum işlemi pratik hale getirmekte ve verimi arttırmaktadır. Bu üç işlem;

1-Bi-polar Radyofrekans: Diğer sistemlere göre daha büyük hacimli doku ısısı sağlamaktadır. Bi-polar RF sistemler ortaya çıkan doku ısısı iki elektrot arasında ortaya çıkmakta ve dokuda dağılmaktadır. Elektrotlar eşit ısı yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Bu gelişmiş teknoloji sayesinde vücutta bulunan yağ tabakasını azaltmakta,vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde son teknolojidir.

2-Vakum: Basınç yöntemiyle emme işlemi yaparak mekanik silindir yardımı ile kan dolaşımını arttırır ve dokularda bulunan ödeme sebep olan sıvı hareket ederek lenfatik dolaşım sağlanmaktadır. Böylece; yağ hacminde azalma,emme işlemi sayesinde daha derin seviyelere enerji iletimi sağlanmış olur. Ayrıca bağ dokusunda streç etkisi yaratır ve ödemi iyleştirir. Operasyon sonrası ödemlerin indirilmesine yardımcı olur.

3-Radyofrekans: İki enerjinin kullanımı ile ortaya çıkan ısı derinin alt tabakasına inerek yağ hücrelerinde enerjiyi arttırır. Yağ hücresinde bulunan trigliseridleri kullanarak yağ hücrelerini küçültmektedir. 5-10 mm derinlikli dokuyu ısıtarak mikrosirkülasyonu (mini dolaşımı) arttırır. Fibroblast aktivitesini kolaylaştırıp,kolajen liflerini sıkılaştırıp cildin esnekliğini ve sıkılaşmasını geliştirdiğinden sadece vücuda değil, küçük başlıkları sayesinde yüz,boyun ve dekolte bölgelerine de uygulanır.


3-MAX İçin Uygun Adaylar Kimlerdir?

Hem erkek hem de kadınlara uygulanabilir. Kilolu insanların kilo kaybetme yöntemi değildir.Sağlıklı beslenip,spor yaptıkları halde inatçı (bölgesel) yağlarından kurtulamayan,mevcut selülitli bireyler için idealdir. Cildinde elastikiyet kaybı olan ve buna bağlı yüz ovali bozulan,aynı şekilde boyun ve dekoltesinde de elastikiyet kaybı olan bireyler için de uygun bir işlemdir?


Ne Tip Sonuçlar Beklenir?

-Bölgesel zayıflama sağlanmaktadır.

-Selülitte ciddi oranda azalma görülür.

-Vücut sıkılaştırma.

-Ödemi iyileştirme.

-Yüz ve Vücut Şekillendirmede oldukça başarılıdır.

-Cilt kalitesinde artış görülür.

-Kollagen Aktivasyonu.


Tedavi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatı,uygulamanın hangi bölgelere yapılacağına ve işlem yapılan bölgenin genişliğine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir.Kesin fiyat bilgisi verebilmek için uzmanlarımızın sizi muayene etmesi gerekmektedir.

Liposuction’dan  Farkı Nedir?

Sonuçları liposuction gibi invaziv prosedüler kadar hızlı değildir.Tedavi sırasında ağrı çekmekten ve iyileşme sürecinden kaçınıyorsanız,3-max sizin için iyi bir seçim olabilir.

Tedavi Sırasında Ne Hissedilir? Uygulama Ne Kadar Sürer?

Tedavi sırasında sadece ısı ve vakum hissedilir.Uygulama süresi bölgeye göre 15-40 dakika arasındadır.


3-MAX Kaç Seans Uygulanır?

Bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma protokolü için haftada 1-2 seans uygulanması gerekmektedir. Tedavi kişiye ve soruna göre 6-10 seans arasında değişmektedir.


İyileşme Süreci Nasıldır?

Prosedür sırasında cerrahi işlem uygulanmadığından iyileşme süreci yoktur.İşlem sonrasında günlük aktivitelerine hemen dönebilir.


Tedavi Sonrası Sonuçlar Kalıcı mıdır?

Hasta sağlıklı beslenme ve egzersizle sağlıklı bir yaşam sürdürdüğü takdirde sonuçlar kalıcıdır.


Kilo Kaybım Tekrar Geri Gelir mi?

Aslında bu konuya açıklık getirmek gerekir 3-max kilo kaybetme yöntemi değildir. Hastalar kilo kaybetmez,istemedikleri yağ fazlalıkları ve çıkıntılarından kurtulurlar. Böylece daha iyi bir görünüme kavuşarak kıyafetlerini rahatlıkla giyebilirler.