Cilt Bakımları


Cilt Bakımları

Is Clinical

Formülleri, dünyanın her yerinden kaynak edinilerek sadece bitkilerden üretilen, en etkili seviyede antioksidanlar (saf L-ascorbic asid, Centella Asiatica, Vitamin B5, B3, A, E) ile doğal bir antibiyotik olan zeytin yaprağı ekstratı gibi hammaddelerden oluşur.

 

Sonuç odaklı ürünler yaratan, platinum standartları temel alan, kliniklerce onaylanmış bir cilt bakım sistemidir. Sonuca odaklı, akne, leke ve anti-age dermakozmetik Is Clinical dermakozmetik bakımlarımızda güzel sonuçlar almaktayız.

 

DNA Terapi

DNA CELL EXTRACT biyo hücre tedavisinin yüksek kalitesi yüzde yoğun bir sıkılaştırma etkisi yaratmaktadır. Bu sıkılaşma ürünün içinde bulunan yaşamsal maddelerin cilt tarafından emilmesiyle, hücrelerin kendini yenilemeye başlamasından kaynaklanmaktadır.

Biyo hücrenin yapısı zengin ve yoğun besleyicilerden oluşur örneğin proteinler, özel amino asitler, vitaminler, mineraller ve kalsiyum lesitin, iyot, bakır, demir, A, E, B12 ve B3 vitaminleri gibi az rastlanan elementler içermektedir. Bu maddeler hücre yenilenmesi için gerekli enerjiyi sağlar. Cilt beslenir ve gerekli nemi depolar. Böylece cilt yapısı düzelir ve hücre zarları güçlenir..