Golden Touch (Altın İğne)


Golden Touch (Altın İğne)

‘’Golden Touch’’ FDA onaylı ‘’Altın İğne’’ ile Radyofrekans uygulamasının tarafımızdan öngörülen, cilt tipine ve problemine göre kombinlediğimiz bazen ‘’PRP+Gençlik Aşısı’’ bazen ‘’Stemcell+Konsantre HA‘’ gibi ilave iişlemlerle oluşturduğumuz bir tedavi şeklidir. 

VİVACE (True Fractional Microneedle RF) cihazı ile;

- Face Lifting

- Sivilce ve sivilce izi tedavisi

- Çatlak tedavisi

- Kırışıklık tedavisi yapılabilir

Bu etkileri KTT (Kollajen Tetikleme Terapisi) ve YİM (Yara İyileştirme Mekanizması) ile yapar.

Radyo Frekans Mikro Altın İğneleme ile Deri içine yapılan KTT (Kollajen Tetikleme Terapisi);

Kollajen tetikleme terapisi en güvenli cilt yenileme uygulamalarından biridir. Cilt iğneleme olarak da bilinir. Tek kullanımlık iğnelerin cilde hafifçe cilde işlemesi şeklinde gerçekleşir. Cilt iğnelemesi uygulanan bölgede ki doğal kollajen ve elastinin içinde yer alan büyüme / gelişme faktörünün salınımını uyarır. Bu post inflamatuar hiperpigmentasyona ihtimal vermeden, derinin altındaki epidermis ve melanocytese zarar vermeyen, kollajen tetiklemede mükemmel bir yöntemdir. Lazer ve dermabrasyonun aksine, RF mikro iğneleme her çeşit cilt tipinde ve renginde hatta göze yakın hassas bölgelerde kullanılabilir. Bu hedef odaklı bir iyileştirmedir ve çevre dokulara dokunmadan hızlı iyileşme sağlar. 

Radyo Frekans Enerjisi ile YİM (Yara İyileştirme Mekanizması);

Radyo Frekans kronik cilt yenilemede ve yara iyileştirmede en inovatif yöntemlerden birisidir. Ciltte ki gevşekliği kırışıklığı ve kütanöz yaşlanmayı azaltır. Ayrıca, RF insan dermal hücre profilerasyonunu arttırma ve genlerin ve enzimlerin ifadelerini aktive etme yeteneği gösterir. Daha fazlası, RF insan cildi için güvenli bir yöntem olarak kabul edilen, iyonize olmayan bir elektromanyetik alan oluşturur ve hem tıp hem de iletişimde frekans spektrumunu bağlı olarak kullanılmıştır.

Bu iyileştirme tekniğini cilt problemlerine ve beklentilere göre öngördüğümüz ilave terapilerle oluşturduğumuz ‘’Golden Touch’’, 

- Alın 

- Göz kenarları

- Yanaklar ve çene

- Boyun

- Dekolte 

bölgelerinde hem lifting yapma, anti aging, leke giderme, kırışıklık giderme, cildi nemlendirme hem de skar işleminin iyileştirilmesinde operasyonsuz gençleştirme tekniklerinin vazgeçilmezlerinin arasında yerini almıştır. İşlem lokal anestezik krem eşliğinde, buz kompresyonu ile ortalama 1 saat kadar sürmektedir. Etkilerinin bir kısmı hemen gözlenmekte ve yaklaşık 45 güne dek artan bir iyileşme periyodu gösterebilmektedir.

Ertesi gün günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.