Hydra Power Facial


Hydra Power Facial

İsminden de anlayacağımız üzere Hydra Power Facial Amerikan cilt bakimi temel esasi ciltteki nem dengesini sağlamaktır. Nem dengesi sağlanmış bir cilt sağlıklı ve canlı görünmektedir. Hydra Power Facial cilt bakimi nasıl uygulanır ve tedavi ile hangi sonuçlar hedeflenir?


Hydra Power Facial cilt bakimi cildin üzerindeki ölü deri ve pürüzleri temizleyen bir kristal başlıkla (microdermabrazyon) cildinizi temizleyerek baslar. Devamında temizleme serumu ve özel başlıklar yardımıyla cilt vakumlu başlık sayesinde derinlemesine temizlenir. Ardından cilt yapınıza göre oranını belirlediğimiz serum peeling ile ton farklılıkları, lekeler üzerine yine ayrı özel başlık ile çalışılır. Cildi peeling den arındırmak ve siyah noktaları da temizlemek için arındırıcı serum ile tüm yüz vakumlu 3. Serum ile arındırılır. Tüm bu işlemlerin ardından artık tamamen temizlenmiş olan cildinize A, C,E vitamini ve anti-aging içerikli son serumu yedirilir. Ve cilde daha iyi nüfuz etmesi için ortalama 3-6 dk led ışıkları tutulur, tedavi sonlandırılır. 


Bu tedavi ile pürüzsüz, ışıl ışıl sağlıklı bir cilde sahip olursunuz. Lekeler ve ton farklılıkları düzenlenmiş ve hafiflemiş olur. Akneli ciltlerde akneleri hafifletmiş ve büyük bir kısmını geçirmiş olur. Anti-aging etkisi ile ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkları açar.


Ortalama 30 dk civarında süren Hydra Power Facial cilt bakimi ile ilk seanstan sonra bile gözle görülür fark ortaya çıkmış olur. Akne, leke tedavisi gibi uygulamalarda ise iyi bir sonuç almak için bunun bir kür olarak uygulanması gerekir. Ortalama 4-6 seanslık bir kur bitiminde cildinizdeki değişim fark edilmeyecek gibi değildir.


Hydra Power Facial bakım yaptıran herkes güneş koruyucu kullanmalıdır. Bakımdan sonra makyaj yapılabilir, yüz yıkanabilir. Günlük yaşantınıza daha ışıl ışıl bir cilt ile devam edebilirsiniz.