H 100 Aşısı


H 100 Aşısı

Kırışıklıkların açılmasına, derinin doğal yolla doldurulmasına ve sıkılaşmasına yardımcı, yeni cilt gençleştirme uygulamalarından H 100 aşısı, günümüzün çok tercih edilen uygulamalarındandır.

H 100 aşısı içeriğinde, amino asitler, vitamin, DMAE, peptitler, yüksek oranda hyaluronik asit, organik silika ve mannitol içermektedir. Hyaluronik asit, vücudumuzun her dokusunda, doğal olarak bulunmaktadır. Yüz bölgesinde azaldığında yaşlanma belirtilerinden rahatsız olmaya başlarız. Cilt gençleştirme aşısı, H 100 aşısında,  yüksek oranda hyalüronik asit bulunması, uygulamanın başarısında etkili olmaktadır. Hyaluronik asit, deride su tutarak, dokuların onarılmasına ve elastikiyetin artmasına yardımcı olmaktadır. Bilinen en güçlü anti oksidanlardan Mannitol içermesi ile de hyaluronik asitin dokudaki ömrünü, kalıcılık süresini uzatır. Peptitler sayesinde kırışıklıkların açılmasına ve derinin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçerdiği vitaminler sayesinde de yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olur. Deri de hücre yenilenmesinde, içerdiği amino asitler yardımcı olur.

Her insan yıllar geçtikçe yaşlanma belirtilerini yüz ve boyun bölgesinde görmeye başlar. Eller ve dekolte bölgesi de yaşlanma gösterir. Ciltte nem kaybı olur. Cildin canlı görünümü azalır. Elastikiyet kaybı görülmeye başlanır. Bazı kişiler, daha fazla etkilenerek, derin kırışıklıklara sahip olurlar. Kırışıklıkları açmak, deriyi toparlamak için H 100 aşısı, günümüzde çok tercih edilen cilt gençleştirme uygulamaları arasında yerini almıştır. Deri altında uzun süre kalması, cildin yaşlanma sürecini geriletir. Uzun süre etkinliğini göstererek, cildin savunma sistemini artırır.

H 100 aşısı uygulaması ile kişiler kısa bir sürede canlı ve daha ışıltılı bir görünüme sahip olur. Sahip olduğu kırışıklıkların azaltılarak, deri sıkılaştırılır.